Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casa de marcat cu jurnal electronic fiscal

Număr anunț
DA21125798
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
Furnizor / câștigător
ELECTROTAC 2003 SRL (CUI RO14789037)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981 RON
Valoare atribuită
981 RON
Data publicării
04.09.2018 10:05
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981 RON

din 981 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.