Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lada frigorifica Arctic O47+, 451 l, Clasa A+

Număr anunț
DA21124273
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,53 RON
Valoare atribuită
1.344,53 RON
Data publicării
04.09.2018 08:55
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,53 RON

din 1.344,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.