Ofertă acceptată Cumpărare directă

Halat dama albastru maneca scurta diverse marimi

Număr anunț
DA21123486
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 56 (CUI 23995222)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,90 RON
Valoare atribuită
468,90 RON
Data publicării
03.09.2018 19:07
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 19:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,90 RON

din 468,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.