Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP EliteDesk 800 i3 4130 3.4 GHz 4 GB DDR3 500 GB DVDRW Win 10 Pro
- Număr anunț
- DA21121666
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.093 RON
- Valoare atribuită
- 1.093 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 14:43
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.093 RON
din 1.093 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro