Ofertă acceptată Cumpărare directă

Examene clinice + eliberare fisa aptitudine/examinari specifice

Număr anunț
DA21121319
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
BIOMED DORIS SRL (CUI 15126768)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.820 RON
Valoare atribuită
4.820 RON
Data publicării
03.09.2018 14:25
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.820 RON

din 4.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.