Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Quick-DNA Miniprep Plus Kit + 5-mC DNA ELISA Kit
- Număr anunț
- DA21105781
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.195 RON
- Valoare atribuită
- 12.195 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 15:26
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.195 RON
din 12.195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro