Ofertă acceptată Cumpărare directă

TETANEA 1500UI/ML

Număr anunț
DA21124824
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,90 RON
Valoare atribuită
768,90 RON
Data publicării
04.09.2018 09:24
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,90 RON

din 768,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.