Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe intregi dezosate de pui romanesti, Piept de pui fara os romanesc, Tacam de pui cu aripi

Număr anunț
DA21124613
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867,50 RON
Valoare atribuită
1.867,50 RON
Data publicării
04.09.2018 09:14
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
04.09.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.867,50 RON

din 1.867,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.