Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DERATIZARE, DEZINSECTIE ŞI DEZINFECTIE

Număr anunț
DA21042184
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU" COSMESTI (CUI 21149707)
Furnizor / câștigător
ACAROM SRL (CUI RO24543888)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
21.08.2018 13:14
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.