Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse semiprofesionale

Număr anunț
DA35202395
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.433,90 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.433,90 RON