Atribuită Cumpărare directă

Sac menaj saci menajeri ultrarezistenti 120 litri albastri 70 x 110 cm 10 bucati rola EASYCLEAN

Număr anunț
DA35218961
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.248 RON
Data publicării
08.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.248 RON