Ofertă refuzată Cumpărare directă

POP-4 (384)POLYMER 3500 SERIES EACH

Număr anunț
DA20821467
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.123,20 RON
Valoare finală
1.123,20 RON
Data publicării
11.07.2018 12:22
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.