Ofertă refuzată
Cumpărare directă
1662 PN ONCOLOGIE
- Număr anunț
- DA20519174
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.415,10 RON
- Valoare finală
- 57.415,10 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 10:34
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 16:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.