Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lot 2 – Scaune normale (vizitator0 conform anunt publicitar nr.ADV1019357
- Număr anunț
- DA20847249
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.564 RON
- Valoare atribuită
- 1.564 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 12:00
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.564 RON
din 1.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro