Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie scaune de birou - 2 buc.

Număr anunț
DA20846343
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,44 RON
Valoare atribuită
334,44 RON
Data publicării
16.07.2018 11:10
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,44 RON

din 334,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.