- Număr anunț
- DA20836849
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.776,70 RON
- Valoare atribuită
- 96.776,70 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 09:27
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.776,70 RON
din 96.776,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro