Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR

Număr anunț
DA20843552
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
Cod CPV
42642500-3 · Masini-unelte pentru prelucrarea plasticului dur (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,74 RON
Valoare atribuită
581,74 RON
Data publicării
16.07.2018 08:15
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,74 RON

din 581,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.