Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de igienizare si reparatii curente

Număr anunț
DA20836133
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
R-PADORA SRL (CUI 19962774)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.853,93 RON
Valoare atribuită
5.853,93 RON
Data publicării
13.07.2018 08:38
Termen limită
19.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.853,93 RON

din 5.853,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.