Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bit-uri TCE

Număr anunț
DA20845783
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
MITREX TEHNIC SRL (CUI RO14344888)
Cod CPV
44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,52 RON
Valoare atribuită
23,52 RON
Data publicării
16.07.2018 10:43
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,52 RON

din 23,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.