Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie scara metalica exterioara

Număr anunț
DA20834641
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
HIDRO PLUS SRL (CUI 21925182)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.110 RON
Valoare atribuită
10.110 RON
Data publicării
12.07.2018 15:20
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.110 RON

din 10.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.