Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARTII INTERIOARE CAMIN SALAJENI

Număr anunț
DA20832429
Autoritate contractantă
Orasul Sebis (Primaria) (CUI 3518970)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN & VLAD SMART SRL (CUI 37359730)
Cod CPV
45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.003,87 RON
Valoare atribuită
19.003,87 RON
Data publicării
12.07.2018 13:21
Termen limită
17.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.003,87 RON

din 19.003,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.