Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,8% sub estimat

Consumabile pentru laboratorul de medicina preventiva

Număr anunț
SCN1013766
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.625 RON
Valoare atribuită
2.610 RON 65,8% sub estimat
Data publicării
24.08.2018 08:50
Anunț de atribuire
SCNA1005589
Termen limită
07.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1020702

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 7.625 RON Adjudecat: 2.610 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Placi Petri 90x15mm sterile, din plastic 5.000 RON PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. 2.225 RON ↓55,5%
2 Anse pentru inoculare de 1 µl, sterile, ambalate individual 900 RON
3 Coprorecoltor min. 20 ml, cu dop prin infiletare prevazut cu li… 210 RON AVENA MEDICA S.R.L. 85 RON ↓59,5%
4 Recoltoare exudat faringian steril in tub cu eticheta, fara med… 840 RON TUNIC PROD S.R.L. 300 RON ↓64,3%
5 Urocultoare sterile 120-150 ml, capacul sa asigure o sigilare e… 675 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.610 RON

din 7.625 RON estimat 65,8%

Adjudecat la 34,2% din estimat · economie 5.015 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.