Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii mecanice si electrice
- Număr anunț
- DA20849266
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SERVICE CLUJ FELEAC SA (CUI RO4636303)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,88 RON
- Valoare atribuită
- 312,88 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:49
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,88 RON
din 312,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro