Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 69,3% sub estimat
Proiectare, verificare tehnică a proiectării, asistentă din partea proiectantului pentru proiectul „Modernizare străzi si alei pietonale in orasul Uricani, judet Hunedoara”
- Număr anunț
- SCN1013761
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146.405,29 RON
- Valoare atribuită
- 44.943,61 RON 69,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2018 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1007304
- Termen limită
- 12.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1020816
Documente
Documentația de atribuire
- Alte documente tehnic DALI-semnat.rar.p7s
- caiet de sarcini -semnat.doc.p7s
- DALI MODERNIZARE STRAZI SI ALEI PIETONALE IN ORASUL URICANI-semnat.pdf.p7s
- Expertiză „Modernizare străzi și alei pietonale Uricani”-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020816.pdf
- Modele de Formularre -semnat.doc.p7s
- Parte desenata DALI drum Uricani-semnat.pdf.p7s
- propunere contract proiectare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Terți susținători 1
ALIDO PROIECT SRL CUI RO 14342100
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TEHNO-CONSULTING SOLUTION SRL CUI RO 16667478
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Valoare atribuită
44.943,61 RON
din 146.405,29 RON estimat
69,3%
Adjudecat la 30,7% din estimat · economie 101.461,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.