Ofertă refuzată Cumpărare directă

Service Analizor Genetic AB3500

Număr anunț
DA20821987
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA IASI (CUI 13752374)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.384 RON
Valoare finală
3.384 RON
Data publicării
11.07.2018 12:44
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.