Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMAI
- Număr anunț
- DA20853019
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
- Furnizor / câștigător
- FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14187015)
- Cod CPV
- 03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65,36 RON
- Valoare atribuită
- 65,36 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 09:12
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 16:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65,36 RON
din 65,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro