Număr anunț
DA20856714
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377 RON
Valoare atribuită
377 RON
Data publicării
17.07.2018 12:20
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377 RON

din 377 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.