Ofertă acceptată Cumpărare directă

recipienti polipropilena galbene (deseuri taietoare-intepatoare) capacit. 0,75 l, 1,5 l, 3,2 l

Număr anunț
DA20853683
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
CUSTODIA GROUP SRL (CUI RO3453367)
Cod CPV
33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922 RON
Valoare atribuită
922 RON
Data publicării
17.07.2018 09:48
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922 RON

din 922 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.