Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIR SUTURA POLIGLICOLIC UPU

Număr anunț
DA20851966
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI RO11013782)
Cod CPV
33141128-3 · Ace pentru suturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.629 RON
Valoare atribuită
1.629 RON
Data publicării
16.07.2018 21:17
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.629 RON

din 1.629 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.