Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sort 25 - 32 mm

Număr anunț
DA20849983
Autoritate contractantă
Primaria Ruginoasa (CUI 15707914)
Furnizor / câștigător
ANDALEX TRANSCOM SRL (CUI RO16395071)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20 RON
Valoare atribuită
20 RON
Data publicării
16.07.2018 14:30
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20 RON

din 20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.