Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF Brasov-Accesorii si echipament de protectie

Număr anunț
DA20848819
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
MADAGORA INVEST S.R.L. (CUI RO33380518)
Cod CPV
18140000-2 · Accesorii pentru imbracaminte de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.227,76 RON
Valoare atribuită
5.227,76 RON
Data publicării
16.07.2018 13:25
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.227,76 RON

din 5.227,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.