Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Electrod neutru din cauciuc siliconat , reutilizabil- 295 x 175 mm - ERBE - cod 20193-008
- Număr anunț
- DA20842331
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- DOICEMED SRL (CUI RO35294022)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.552 RON
- Valoare finală
- 3.552 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 14:22
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.