Ofertă refuzată Cumpărare directă

Criblura (8-16) mm

Număr anunț
DA20839863
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
CUPRU MIN SA ABRUD (CUI RO11551757)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare finală
2.950 RON
Data publicării
13.07.2018 11:55
Data finalizării
17.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.