Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie retea de alimentare cu apa PEHD Dn63 si racorduri la proprietati .

Număr anunț
DA20847165
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
Furnizor / câștigător
HIDROTOP SRL (CUI RO18003310)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.100 RON
Valoare atribuită
65.100 RON
Data publicării
16.07.2018 11:55
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.100 RON

din 65.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.