Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE PORC (PULPA DE PORC,SPATA PORC,COTLET PORC,CEAFA PORC)

Număr anunț
DA20850552
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE (CUI 4505421)
Furnizor / câștigător
ALFA - COM - GRUP SRL (CUI RO14180408)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744,50 RON
Valoare atribuită
744,50 RON
Data publicării
16.07.2018 15:03
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744,50 RON

din 744,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.