Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ITP PT 2 MASINI; MS 08-NUL,MS -08-NUN

Număr anunț
DA20856263
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
Furnizor / câștigător
FOMCO 2006 SRL (CUI RO18312900)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,68 RON
Valoare atribuită
201,68 RON
Data publicării
17.07.2018 11:58
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,68 RON

din 201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.