Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Redus PP D50 – D40 mm
- Număr anunț
- DA20851804
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- BRID COM INTERNATIONAL SRL (CUI 28463994)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,20 RON
- Valoare atribuită
- 32,20 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 17:33
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 18:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,20 RON
din 32,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro