Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie de accesorii electrice
- Număr anunț
- DA20851284
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.426 RON
- Valoare atribuită
- 5.426 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:48
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.426 RON
din 5.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro