Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA DIN PPHM ID 1000mm SN8

Număr anunț
DA20850582
Autoritate contractantă
SC AQUATERM AG 98 SA (CUI RO11339135)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.175,36 RON
Valoare atribuită
32.175,36 RON
Data publicării
16.07.2018 15:05
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.175,36 RON

din 32.175,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.