Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESE SI ACCESORII UTILAJE AGRICOLE
- Număr anunț
- DA20849359
- Autoritate contractantă
- ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.198,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.198,32 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:54
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.07.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.198,32 RON
din 3.198,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro