Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii si intretinere frane
- Număr anunț
- DA20848651
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- TEHNICA NOUA (CUI RO2577391)
- Cod CPV
- 50116200-3 · Servicii de reparare si de intretinere a franelor pentru vehicule si a pieselor pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.496,62 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 13:17
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.496,62 RON
din 1.496,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro