Ofertă acceptată Cumpărare directă

EP85W140-CP5 ULEI REPSOL CARTAGO MULTIGR 5L

Număr anunț
DA21029733
Autoritate contractantă
ORASUL BROSTENI (CUI 5927254)
Furnizor / câștigător
RUMIPET SRL (CUI RO16828345)
Cod CPV
09211500-6 · Uleiuri pentru reductoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,33 RON
Valoare atribuită
219,33 RON
Data publicării
20.08.2018 09:27
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,33 RON

din 219,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.