Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETARTRANT OPTIMA

Număr anunț
DA20815047
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
OVISO MARKETING SRL (CUI RO5197079)
Cod CPV
39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,40 RON
Valoare atribuită
179,40 RON
Data publicării
10.07.2018 15:12
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,40 RON

din 179,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.