Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator VRLA nJoy, 12V 7Ah, PW7122, conector T1 (F1), dimensiuni 151mm x 65mm x 94mm [ACPW-07122

Număr anunț
DA20851544
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42418910-1 · Echipament de incarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,45 RON
Valoare atribuită
260,45 RON
Data publicării
16.07.2018 16:15
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
16.07.2018 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,45 RON

din 260,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.