Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)

Număr anunț
DA21042391
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,14 RON
Valoare atribuită
136,14 RON
Data publicării
21.08.2018 13:26
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,14 RON

din 136,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.