Număr anunț
DA21041337
Autoritate contractantă
COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
Furnizor / câștigător
DUMINICĂ GHEORGHE-CLAUDIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34496872)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
21.08.2018 12:27
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.