Ofertă refuzată Cumpărare directă

directa

Număr anunț
DA21031197
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " HENRI COANDA" TARGU JIU (CUI 4666398)
Furnizor / câștigător
KRISEROX SRL (CUI RO18266596)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare finală
184,87 RON
Data publicării
20.08.2018 10:52
Data finalizării
22.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.