Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi defibrilare/padele adulti CU Medical Systems F7958/ PARAMEDIC /CU-ER1/CU-ER5 /Progetti

Număr anunț
DA21023707
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,90 RON
Valoare atribuită
763,90 RON
Data publicării
14.08.2018 13:43
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,90 RON

din 763,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.