Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE LABORATOR -PARAZITOLOGIE
- Număr anunț
- DA20852443
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716,50 RON
- Valoare atribuită
- 716,50 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 08:29
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.07.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
716,50 RON
din 716,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro