Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitionare consumabile de birou

Număr anunț
DA20848954
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Furnizor / câștigător
DANCOS CENTER SRL (CUI 27486949)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.874,36 RON
Valoare finală
1.874,36 RON
Data publicării
16.07.2018 13:32
Data finalizării
17.07.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.